Hakkımızda

Merkezi Antalya'da olan ve Türkiye'nin 32 farklı ilinde rent a car hizmeti veren Antalya Airport Car Rental 41 yıllık bir rent a car geçmişe sahiptir . Bu kadar uzun yıllar hizmet verebilmeyi ise siz müşterilerimize borçludur. Her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutan organizasyonumuz , işinde uzman ekiplerin eliyle sizlere sorunsuz bir rent a car deneyimi yaşatmak için çalışmaktadır.    

Misyonumuz

Antalya Airport Car Rental sizlere farklı bir hizmet anlayışı sunarak klasik araç kiralama hizmetlerinin dışına çıkmak , müşteri memnuniyetinin % 100 oranında bir memnuniyeti bulmak için 7/24 çalışmaktadır.

 

Vizyonumuz

Antalya Airport Car Rental ailesi olarak araç kiralama ile ilgili akla gelebilecek her türlü  hizmetde sizlerin memnuniyetini ön planda tutar. Bu anlayışı ile 41 yıllık geçmişinde oluşmuş müşteri datası geçerli bir referanstır. Bizim için tek bir müşteri bile kurumdan önce gelmektedir. Bizimle tek bir sefer çalışmanız tüm bu farklara şahit olmanız için yeterlidir.

Her türlü görüş öneri ve bilgi istemi için bizlere 7/24 +90 531 010 80 85  nolu numaralardan ulaşabilirsiniz...

Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.