Organizasyonlarınız için VİP Transfer Hizmeti

Organizasyonlarınız için VİP Transfer Hizmeti

Antalya havalimanı VİP transfer hizmeti

Antalya havalimanı VİP transfer hizmeti veren şirketler, Antalya ya gelen misafirlerini havalimanında karşıladıktan sonra onların rahat ve konforlu bir şekilde ayrıca hiçbir sorun yaşamadan seyahatlerini ya da tatillerini sorunsuz yaşamalarına destek ve hizmet vermektedir. Antalya daha önce bahsettiğimiz gibi hem turizm hemde sanayi ve ticaret alanında birçok misafirini ağırlamaktadır. Gelen misafirlere en iyi hizmeti vermek transfer şirketlerine kalmıştır.

Seyahat işlemlerimizde en zorlu işlem organizasyonun yapılma aşamasıdır. Organizasyon hazırlıkları günümüzün ve işimizin çoğunu almaktadır. Şimdi bü organizasyon işlemleriyle ilgilenen hatta transfer çalışmasını yapan şirketler var. En önemli transfer işlemi hava yolu ile yapılan transferdir. Havayolu ile seyahat etmek hem makul hem de tercih sırasında baş sıralarda olacak durumdadır. Antalya transfer şirketleri bunu çok güzel bir şekilde başarmaktadır. Diğer toplu yada şahsi araçlarımızla yaptığımız seyahatlerde uçakla yaptığımız kadar konforlu olmamaktadır. Antalya havaalanında yolcu transferi profesyonel ellerde daha güvenli hale gelmiştir. Havaalanında bu hizmeti veren personel Antalya havaalanı transfer görevlerini hizmet alan müşterinin memnuniyeti en birinci görevidir.

Antalya Airport Rent a Car Transfer Konunda İddialıdır

Transfer hizmetinde en fazla önem verilen konu güven temel eden bir hizmet anlayışıdır. Doğru zamanda ve taahhüt edilen hizmeti eksiksiz verebilmek için transferi yapan firmanın altyapısının düzgün olması gerekmektedir. Transferi yapacak olan araçların konforunun yanı sıra saha ekibininde eğitimli ve işini layıkı ile yapan kalifiye elemanlardan seçilmiş olması gerekmektedir. Tüm bu gerekliliklerin bilincinde olan Antalya Airport Rent a Car sizlere 34 yıllık tecrübesi ile sorunsuz ve keyifli bir transfer hizmeti sunuyor.

Yapılan hizmet bütün müşteriler için geçerlidir. Mevcut havaalanı dışında transfer işlemleriyle ilgilenen firmalar daha lüks ve konforlu hizmet için bir rekabet halindedirler. Bu rekabetler hizmet alan müşterilere olumlu olarak yansımaktadır. Antalya havalimanı VIP transfer işlemleri daha özenli bir hizmet vermektedir. Yurt dışından gelen müşteriler VİP hizmeti istediklerinde Avrupa standartlarında hizmet vermek için her gün kendilerini güncellemektedirler. Avrupa’nın en çok yolcu geçişlerine şahit olunan havalimanımızdır. Stratejik olarak daha özel bir konumda bulunan Antalya şehrimiz turist kafileleri bakımından yoğun bir trafik yaşamaktadır. Transfer şirketlerinin sağlamış olduğu imkanlarla Antalya hava limanına gelen turistler vakit kaybetmeden daha önceden alınan rezervasyon ile anlaşma yapılan şirket tarafından direk tatillerine başlatılıyor. Bu hizmet yurt içi transferleri içinde geçerlidir.

Antalya transfer organizasyonu Türkiye için önemi büyük olan turizm şehri olan Antalya için dünyaya ve avrupaya açılan bir kapı seviyesindedir. Avrupa’dan gelen tatilciler, gelmeden önce Antalya da bulunan transfer şirketleriyle anlaşıp birçok konuda yardım alıyorlar. Örneğin Almanya’dan antalyaya tatile gelen bir aileyi bu transfer şirketleri havalimanından gelen yolcuları teslim alıp onları gidecekleri yere kadar götürüp, konaklayacak otelleri ya da tatil alanlarına ulaştırıyorlar. Burada konakladıkları sürece ihtiyaçları olan her şeyi temin ediyor, tatil süresince herhangi bir stres yaşamalarını önlemiş oluyorlar. Tatile gelen aile ise tatilin keyfini çıkarıyor.

 

Antalya havaalanı transfer müracaatlarında, uçak hava alanına indikten sonra anlaşma yapılan şirketin logosu elinde olan bir pankart yardımıyla tanınır. Buluşma sağlandıktan sonra anlaşmanın yapıldığı gün ve hizmetler doğrultusunda ilk adresten başlayarak transfer işlemi başlamış olur. Bu şirketler standart gelire sahip olan vatandaşların yanında yüksek gelir ve üst düzey mevkide bulunan özel kişiler içinde VİP hizmeti verilmektedir.

Antalya Rent a Car sizlere sadece araba kiralama konusunda değil ulaşım ile ilgili çok sayıda alanda hizmet vermektedir. Geniş filo ağımız ve orta - lüks segment araçlarımız , yine deneyimli ve dil bilen saha elemanları - şoförlerimiz ile sizlere Antalya Havalimanı'ndan transfer hizmeti vermekteyiz.

33. yılını doldurmak üzere olan firmamız altyapısını sağlam tutma ve müşteri memnuniyetini önem derecesinde birinci sıraya alması sayesinde her geçen yıl daha da güçlenerek yoluna devam ediyor.

Transfer için 3-5 kişilik , 7-8 kişilik konforlu araçlarımız sizlerin taleplerini beklemektedir. Günün her saati Antalya Havalimanı'nda bulunan ofisimizden çıkışlar sağlanmaktadır. Bizi arayın rezervasyonunuzu yapın , kaliteyi hissedin.

Kaliteli ve sorunsuz bir transfer için Antalya Rent a Car'ı tercih edin...

Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.