Kurumsal Kiralamalarda Özel İndirimler

Kurumsal Kiralamalarda Özel İndirimler

KURUMSAL ŞİRKETLERİN ARAÇ KİRALAMA İLE ELDE EDECEĞİ KAZANIMLAR

Antalya Rent a Car müşteri devamlılığı olan , Antalya'ya sık gelen müşterilerimiz için özel kampanyalar düzenliyor. İşiniz gereği  firma sahibi olarak çalışanlarınızı belli aralıklar ile Antalya'ya gönderiyor veya şahsi olarak sık araba kiralıyorsanız ,  Antalya Rent a Car sizleri tek seferlik müşterilerinden ayırıyor ve özel indirimler ile sizlere farklı teklifler sunuyor...

Kurumsal şirketler ürün ya da hizmetlerini satabilmek, yaptıkları satışların devamlılığını sağlayabilmek için bir pazarlama ağı kurarlar. Konusunda uzman müşteri temsilcileri piyasa içinde gün boyunca araçlarıyla yol alırlar. Mevcut müşteri portföyünde bulunan firmalara düzenlenen rutin ziyaretler ile beraber potansiyel müşteri portföyünde bulunan firmaları da kazanmak için ziyaret ederler.

 

Gün boyu süren bu firma ziyaretlerini gerçekleştirmek için, bazen zorlu kış şartlarında, bazen sıcak yaz günlerinde araç kullanır ve uzun süre trafikte sıkışıp kaldıkları stresli anlar yaşarlar. Antalya rent a cardan kiralayacakları konforlu araçlarla psikolojik olarak güçlenen, stresi uzaklaştırarak kullandığı aracın kalitesi ile doğru orantılı olarak artan bir güven duygusuna sahip olurlar. Ayrıca Antalya araba kiralamanın zengin ve çeşitlilik gösteren geniş filosundan kiralanan aracın kalitesi şirketinizin prestijini arttırmakta firmanıza yardımcı olacaktır. Her gün trafikte kilometrelerce yol yapması hedeflenen bu araçların periyodik bakımları düzenli olarak yapılmakta olup, lastik, cam, far sigortası ve kaskosu bulunmaktadır. Böylece en az riskle yol alacak ve araç giderleri ile ilgili maliyetlerinizi düşürebileceksiniz. Ayrıca uzun süreli kiralamalarda özel fiyat uygulanarak, ekonomik olarak kar etmeniz sağlanmaktadır.

 Bu avantajların tümünden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken Antalya araç kiralama ile irtibata geçmek olacaktır. Yoğun iş temponuzu göz önünde bulundurarak, talep edeceğiniz araçlar isteğinize göre firmanıza teslim edilebilmektedir. Bırakın tüm teferruatla sizin adınıza uğraşalım ve siz işinize odaklanın. Firmanızın memnuniyeti, firmamızın memnuniyetidir.

Haber Tarihi: 2017-02-25 15:45:32
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.