Korona Döneminde Aldığımız Tedbirler

Korona Döneminde Aldığımız Tedbirler

Dünyayı kasıp kavuran Covic-19 salgınının ardından bir çok firma bu salgına karşı önlemler geliştirdi. Alışveriş merkezlerinde HES kodu uygulamaları, maske ve mesafe zorunlulukları halen devam etmekte. Antalya airport car rental olarak bizlerde salgının önlenmesi adına birçok önlem alıyoruz. Bunların başında araçlarımız kiradan döner dönmez anlaşmalı olduğumuz dezenfekte firmaları tarafından sterilize edilmektedir. Ayrıca araçlarımız bir gün boyunca havandırılmaktadır. Klima filitreleri hava moleküllerini hapsettiği için, filrelerin içerisine sterilize ilaçlar sıkılmakta ve klima 1 saatliğine açık bırakılaraktan sirkülasyon sağlanmaktadır.

Sizi Düşünen Rent a Car Firması

Sizin ve toplumumuzun sağlığı için Airport Antaya Car Rental ailesi olarak elimizden gelen bütün ihtimamı gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Çünkü sağlıksız hiçbir şeyin maddi ve manevi kıymeti kalmıyor. Bir büyüğümüzün de zamanında söylediği gibi “Olmaya Devlet Cihanda, Bir nefes sıhhat gibi.” Sunmuş olduğumuz bu hizmetler maddi olaraktan firmamızı bir fazladan yük doğursa da biz Covid-19 önlemleri ve toplumsal sağlığımız adına bunu yük olarak görmüyoruz. Dünyanın biran evvel geride bırakmış olduğu hayat tarzına dönüşüne bir aracı, bir meşale olarak bunu kutlu bir amaç olarak benimsedik. Daha hijyenik, daha steril ve daha sağlıklı bir hayat için Antalya Rent a Car çalışmalarına devam edecektir. Bunların neticesinde umuyoruz ki Korona salgını biran evvel pandemiden endemiye döner ve git gide etkisini, gücünü yitirir. Dünya üzerindeki etkisi bu günlerde azalmış olsa da biz yine hijyen faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Size Özel Tedbirler, Güven Duyacağınız Rent a Car Araçları

Bütün bunların yanında Antalya rent a car olarak sizlere hijyen paketleri hazırladık. Kiralama yapmış olduğunuz her aracın torpidosunda bir kit sizleri bekliyor olacak. Paketin içerisinde ne mi var? 5 Adet anti bakteriyel ve filtreli maske sizleri bekliyor. Ayrıca tamamen alkolden mamul bir 10mllik el dezenfektanı. El dezenfektanını istemezseniz limon, naftalin, tütün, lavanta, mandalin, nane, kekik olmak üzere birçok kolanya çeşidimiz mevcut. Bunlardan hangisini istiyorsanız rezervasyon esnasında belirttiğiniz taktirde depolarımızdan temin edilip el dezenfektanının yerine temin edilecektir. Kolanya ve el dezenfektanı insanın cildindeki yağ tabakasını kaldırdığından 5mglık el ve yüz kremini paketimizin içerisinde bulabileceksiniz. Paket nerde mi? Torpidoda! Ama hangi torpidoda? Ayrıca birkaç adet peçete de koymayı ihmal etmedik. Tek amacımız Antalya bölgesinde araba kiraladığınızda daha sağlıklı bir deneyim yaşamanız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.