KALİTELİ HİZMETLERİN ADRESİ ANTALYA RENT A CAR

KALİTELİ HİZMETLERİN ADRESİ ANTALYA RENT A CAR

Akdeniz bölgesinin incisi konumunda yer alan Antalya’nın son zamanlarda yaşadığı gelişim ve değişim şüphesiz tüm turistlerin dikkatini çekmeyi başardı. Her sene daha da gelişen turizm sektörünün Antalya’ya yansıması ise son derece olumlu. Milyonlarca insanı ağırlamaktan gurur duyan Antalya’da, şehre ilk kez gelen insanların yaşadığı sorunların temelinde ise şüphesiz ulaşım faktörü yer alıyor. Oldukça gelişmiş ve modern bir alt yapıya sahip olan ulaşım, şehrin büyüklüğüne bağlı olarak karmaşık bir hal alabiliyor. Bu bağlamda insanların ilk tercihi ise şüphesiz araç kiralama seçeneği oluyor. Uygun ücretler karşılığında araç kiralayarak, ulaşım konusunda kusursuzu yakalayan turistlerin bu konuda son derece titiz bir araştırmaya girdiğini söylemek mümkün.

Yıllardır hizmet veren Antalya rent a car firmamız, sizlerin sorunlarına ve arzularına önem göstererek kusursuz bir araç kiralama hizmeti vermek için çalışmaktadır. Geniş ve modern araç filosu ile her bütçeye ve zevke uygun araç kiralama imkanına sahip firmamız, sizler için tatil süresince ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor.

Antalya araç kiralama piyasasında önemli bir konuma sahip firmamız akılcı çözümler sunarak tatil boyunca ulaşım konusunda hiçbir sorun yaşamamanız için çalışıyor. Günün her saatinde bir telefon kadar uzağınızda olan teknik ekibimiz, kusursuz bir tatil yaşayabilmeniz için çalışıyor. Dizel ve benzinli araç seçeneklerinin yanı sıra düz ve otomatik vites opsiyonları ile de zevklerinize hitap etmeyi başarıyor. 

Ülkemizin yaş-kış misafiri eksik olmayan ili Antalya, hem doğası hem de farklı iş imkânları nedeni ile her alanda insanların ilk tercihleri arasındadır. Antalya rent a car ise size evinizden uzakta bu güzel şehirde sizlere mükemmel hizmetler vererek ayağınızı yere değdirmeden bütün planlarınızı en huzurlu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralama alanında yılların tecrübesi ile çalışan firmamız müşteri memnuniyetlerini referans olarak kullanmakta ve her geçen gün artan müşteri kitlesine çok da kaliteli hizmetler vermek adına hizmetlerimizi sürekli yenilemekteyiz.

 Antalya hava limanına indiğinizde kiraladığınız aracınız size ücretsiz bir şekilde teslim edilir, dönüşte istediğiniz yerden teslim alınır. Antalya araba kiralama geniş araç filosu, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile daima kolaylıklar sunmakta erken rezervasyon olanakları ile de hem uygun fiyat hem de şehrimize ayağınızı bastığınız andan itibaren hizmetlerimizin konforu ile mükemmel bir tatil veya sorunsuz iş gezileri yapabileceksiniz.

Antalya araç kiralama firması olarak araçlarımızın tümü yaşanabilecek her türlü kazaya karşın kaskoludur. Verdiğimiz hizmetlerde kilometre sınırlaması kesinlikle bulunmamaktadır. Araçların tümünde navigasyon cihazları da bulunmakta talebiniz doğrultusunda yasal bir zorunluluk olan bebek koltuğu da araçlarımızın içinde sunulmaktadır. Depozito vermek ve senet imzalamak zorluğu oluşturmayan firmamız sadece ehliyetinizi- en az iki yıllık olmak koşulu ile- yanınızda getirdiğinizde kullanacağınız zaman dilimi için ödeme yapıp anında aracı teslim alabileceksiniz. Bu sayede şehrimizde geçireceğiniz zamanı sadece eğlence ve iş için kullanacak ulaşım için ek zamanlar harcamayacaksınız.

Araç kiralama sektöründe bir çok firmaya örnek olmayı başarmış olan Antalya araç kiralama olarak yeni ve çağdaş uygulamalarla hizmetinizdeyiz. Yıllardır araç kiralama sektöründe aranan firma olarak kalitemize kalite katmayı amaç edinerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu hizmet anlayışımız ile araç kiralama alanında yaşanan tüm sıkıntılara el atarak yeni ve sorunsuz hizmet ile isteklerinizi karşılama da en iyisi olma yolunda emin adımlar atıyoruz. Antalya araba kiralama sektöründe en çok tercih edilen firma olmanın verdiği sorumluluk ile tüm yasal ve gerekli belge ve uygulamaları eksiksiz olarak yaparak sizi kiralama süresince karşılaşacağınız olumsuzluklardan uzak tutuyoruz.

Antalya rent a car olarak sunduğumuz hizmet ile; dilediğiniz aracı günün her saati dilediğiniz yerden teslim alabilir, aynı şekilde dilediğiniz yer ve saatte teslim edebilirsiniz. Bu kaliteli hizmetten faydalanmak için senet imzalamak ya da depozito ödemek gibi ilkel yöntemlerle karşılaşmazsınız. En az iki yıllık ehliyetiniz ve kiralama bedeliniz ile birlikte aracınızı alabilirsiniz. Ödemelerinizde kredi ya da peşin ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kalitenin uygun fiyatla buluştuğu firmamızın sağladığı kolaylıklardan çok hoşnut kalacaksınız. Kaskolu ve tüm sigortalara sahip arabalarımız ile güvenli sürüşün tadını çıkarın. Sizin güvenliğiniz memnuniyetiniz bizim için ilk amaçlanan şeydir. Bunun için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve yapacağız. Hemen bizi arayın tüm hizmetlerimizden yararlanın.

 

Haber Tarihi: 2017-02-25 15:50:59
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.