Gulumseyen Rent a Car

Gulumseyen Rent a Car

Ve gülümseten rent a car...

Antalya Rent a Car ailesi olarak hedeflerimizi çok büyük belirledik. Bizlerin hedefi sizlerin yüzünde oluşacak bir gülümsemeden ötesi olmadı , olmayacak. Yaklaşık 35 yıldır rent a car sektöründe var olup sizlere hizmet sunabiliyor oluşumuzun temel sırrı ve gücü buradan geliyor.

Antalya'ya iş veya tatil için gelen siz misafirlerimize sorunsuz bir rent a car deneyimi yaşatarak fark oluşturuyoruz. Sık rent a car hizmeti alan müşterilerimizin çok iyi bildiği ve muhakkak rast geldiği birçok sorunu biz yok ederek , talep edilen hizmeti eksiksiz sunarak sizlerin sadece parasını değil memnuniyetini almayı hedeflemek bizleri bugünlere getirdi ve daha da ileriye taşıyacağından eminiz.

Sizleri havaalanında güleryüzle karşılayan saha ekibimiz araç teslim noktasında kontratınızı yaparken ikramlarda bulunuyor ve Anadolu'nun misafirperverlik anlayışını baz alarak yüzünde bir gülümseme oluşturmaya çalışıyor. Yine sorunsuz araç filomuz arabanızı kiraladığınız süre boyunca sizi üzmüyor , mutlu ediyor.

Genel değil Özel Rent a Car Şirketi

Araba kiralama firmaları her açıdan gerekli değişimleri araç filosunda göstermekle mükelleftir. Bazı firmalar gerek görülen değişimleri gerçekleştirmekte yetersiz kalmakta aracın bakım ve onarımına yeteri kadar ilgi göstermemektedir. Özellikle tatil bölgelerinde araç kullanımı çok fazla artış göstermektedir. Antalya Airport Rent a Car merkezi Antalya da bulunan Türkiye’nin 46 farklı ilinde hizmet veren 35 yıllık bir geçmişi bulunmaktadır. Kuruluş süresine bakılınca uzun bir tecrübe ve aynı işte kurumsallaşmak adına kat edilen yol Antalya rent a car için pozitif bir özelliktir.

Antalya Airport Rent a Car müşteri memnuniyeti için gerekli çalışmaları yapmakta ve özen gösterdiği organizasyon yeteneğini geliştirmektedir. Uzman ekipleri ve gerekli gördüğü müşteri kalitesiyle uzmanlar tarafından gerekli tüm işlemler yapılmaktadır. Müşterilere sorunsuz bir hizmet anlayışı ortaya koyan şirket türüdür. Antalya Airport Rent a Car klasik araç kiralama sisteminin dışına çıkarak müşterilere gerçek deneyimli bir araç kiralama memnuniyeti sunmaktadır. 7/24 olarak çalışan firma müşterinin her saniye gerek duyduğu sorunlara çözüm getirme anlayışındadır. 35 yıllık bir geçmiş araç kiralama açısından müşterilere gerekli referansı sağlamakla beraber firmanın ciddi bir kurumsallaşma kültürünü de artık benimsediğini göstermektedir. Firmanın genel kabulü tek bir müşteri dahi kurumdan önce tutulması firmanın müşterilerine hizmet sunmada ki anlayışını yansıtmaktadır. Kiralık araba il içerisinde istenilen noktadan temin edilebilinmektedir. Bu duruma özellikle havaalanı ve otogar dahil olması müşteri için pozitif bir durumdur. Ama uzak bir ilçeden veya il dışından talep gelirse gereken ek ücret talep edilmektedir. Bazı rent a car firmaları kiralama esnasında senet veya depozito isterken Antalya Rent a car hiçbir şey ekstra talep etmemektedir bu durumda müşterisine duyduğu güvenin tecellisidir. Araç kiralandıktan sonra ödeme kredi kartı veya nakit yapılabilmektedir. Araç kiralama süresi belirtilmeden 24 saat öncesine kadar araç kiralama süresi uzatılabilmekte ve müşteriye kolaylık sağlanmaktadır. Genel manada kiralama süresi tam 1 gün en az olmalıdır. 2 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınmaktadır. Uzun süreli kiralamalarda minimum 30 gündür. Bu kiralama türüne de özel fiyat politikası uygulanmaktadır. Her firmada olduğu gibi genel kabul edilmiş kurallardan biri de hiç kuşkusuz ehliyet ve yaş sınırıdır. 22 yaşını doldurmuş ve geçerli 2 yıllık ehliyet sürücü belgesi olan kişilerin araç kiralaması mümkündür. Çok lüks araçlarda ise bu sınır 27 yaş ve 5 yıllık ehliyet sahibi olma zorunluluğudur.

Kaza Durumlarında Ne Yapılmalıdır ?

Eğer kiralanan araçta kaza meydana gelirse aracı kiralayan kişi kullanmıyorsa buda müşteri için bir sorun oluşturmaktadır. Mutlak suretle kiralanan araç bir başkası tarafından kullanılabilir ama bunun için diğer kişinin Antalya Airport Rent a Car ile araç kiralayan gibi sözleşme imzalaması ve ehliyet fotokopisini teslim etmesi gerekir. Eğer böyle bir durum oluşmamışsa kazaya sebep olan müşteri ise genel sigorta bütünüyle iptal olur ve kaza masrafları bütünüyle müşteriye düşer.

Kısaca sizi gülümsetmek bizleri bu sektörde en büyük yapıyor. Israrla sizleri gülümsetmek için daha çok çaba göstermeye devam edeceğiz !!

Antalya Rent a Car olarak müşterilerin memnuniyeti ile hizmetlerine son sürat devam etmektedir. Yenilenen ve her gün genişleyen araçlar ile birlikte insanların özel günlerinde ya da özel işlerinde kiraladığı araçlar ve aldıkları hizmetler memnuniyetlerini bildiren müşteriler sayesinde daha büyümektedir. Sitemiz aracılığı ile kiralanan araçlar veya ofislerimizde bulunan profesyonel ekip ile birlikte yapılan hizmetler sonrası yine insanların yüzlerini güldürmeyi başarıyoruz. Her geçen gün yenilenen araç filolarımız ile birlikte müşterilerin istek ve memnuniyetlerini karşılamakta olan Antalya Rent a Car  firmamız, müşterilerin kiralamış olduğu araçlar ile birlikte memnuniyetlerini ve teşekkürlerini bildirmeleri ile hizmet alanlarını genişletmektedir. Tarih boyunca en büyük reklam aracı olan insanların bizi tavsiye etmeleri ve memnuniyetlerini başkalarına anlatmaları ile bu alanda büyük bir pay sahibi olan firmamız, tüm hizmetleri ile birlikte müşterilerine araç kiralama konusunda yardımcı olabilmektedir. Ehliyeti olmayanlar, araç kullanmayı bilmeyenler yada trafik çilesini çekmek istemeyen müşteriler için özel hazırlanan şoförlü araç kiralama hizmetleri, ekonomik ve hesaplı araçlar ile birlikte farklı modelde araçları kiralamak isteyen müşterimize, Özel günlerde ve organizasyonlarda kiralamak istenilen lüks araçlar ile hizmette yerimizi yükselterek devam etmekteyiz. Büyük bir ivme alarak yükselişe geçen müşteri portföyümüzde bize olan güvenlerini, alınan hizmet sonrası tüm memnuniyetlerini bize ve arkadaşlarına devamlı olarak bildiren müşterilerimize www.havaalaniantalyarentacar.com firmamız olarak bizde teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Yenilen ve her gün bir yenisi eklenen araçlarımız ile profesyonel bir ortam içerisinde yapılan tüm işlemlerde yine yanınızdayız. İşlemler öncesi ve sonrasında her türlü kolaylık ve rahatlık müşterilerimiz için özel hazırlanmış ve yeni sloganımız olan “ Gülümseten Hizmet, Genişleyen Memnuniyet” anlayışı ile sizler de tanışabilirsiniz. Sitemiz ağında bulunan iletişim bölümü sonrası yapılan tüm işlemler, sizlerin ekonomik ve hesaplı bir alışveriş sunulması konusunda özellikle hazırlanmıştır. Yapılan tüm firma görüşmelerimiz ile araçlarınızı istediğiniz bölgeden yada kilometre soruları gibi konular yaşamadan kiralayabilirsiniz. Araç kiralama işlemleri müşterilerin yüzlerinin gülerek, tamamen güven ortamı içerisinde yapılmaktadır. Araç kiralama işlemleri sonrası işlerinizi ve seyahatlerinizi gönül rahatlığı içerisinde sevdikleriniz ile yapabilirsiniz.

Haber Tarihi: 2017-02-25 08:56:54
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.