Antalya Elektrikli Araç Kiralama

Antalya Elektrikli Araç Kiralama

Dünyanın küresel ısınmayla beraber içerisinde bulunduğu iklim krizi global bir tehlike teşkil etmekte. Bu durumda büyük katkısı olan araba üretim firmaları çözümü içerisinde barındırıyor. Çözümlerden en büyüğünü yapmış olan Tesla markalı elektrikli araba şirketi dünyadaki araba üretim modelini değiştirmeyi başladı. Tesla şirketinin yarattığı elektrikle çalışan araçlar diğer araba üretim firmaları tarafından hızlıca benimsendi. Türkiye’de elektrikli araçların sayılıları ve şarj istasyonları gün geçtikçe artmakta.

Bizlerde airport Antalya car rental firması olarak doğanın ve dünyanın içerisinde bulunduğu bu duruma fayda sağlamak için elektrikli araçların kiralanması ve sayılarının arttırılması yönünde adımlar atıyoruz. Yakın zamanda filomuzu hibrit özellikli, elektrikli araba kiralama seçeneğini getireceğiz. Küresel ısınmanın ve iklim krizinin bütün insanlığın krizi olduğunun farkındayız. Bu farkındalığımızı muamelata dökerekten göstermek istiyoruz. Dizel araçların üretimi birçok araç firması tarafından üretilmemeye başlandı. Benzinli ve hibrit araçlar daha ön plana çıkmaya başladı. Özellikle fiyatları açısından satın alınabilir bu benzin – hibrit araçlar, rent a car firmaları tarafından da tercih edilmeye başlandı. Bizler çevre koşulları çerçevesinde dünyamızın küresel ısınma tehlikesine karşı elimizden geleni yapmak istiyoruz. Araç filomuzda ciddi değişiklikler meydana getirerekten daha sağlıklı bir dünya oluşmasında üstümüze düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz.

 

Devasa markalar halen dizel motorlu araçları destekleseler de bizler bu yönde bir şirket politikası sergilemek istemiyoruz. Siz değerli misafirlerimiz ve müşterilerimizin bu konudaki seçimleri bizim mihenk taşımızdır. Talepleriniz doğrultusunda elimizden geldiğince bütün filomuzu elektrikli araçlara ayırmaya çalışacağız. Antalya rent a car olarak başlattığımız ve Antalya’da ilk defa yapılan bu teşebbüs umuyoruz ki en kısa zamanda meyvesini verir ve bütün filomuz elektrikli araba kiralama imkânlarını sizlere sunar…

Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.