Antalya da Araba Kiralamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı !

Antalya da Araba Kiralamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı !

 Antalya Rent a Car araba kiralamanın kurallarını değiştiren firma olma yolunda ilerliyor. Bu yıl Antalya da rent a car alanında 35. yılını dolduran firmamız her geçen gün sizlere daha kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarına devam ediyor. Araba kiralama konusunda prosedürü mümkün olduğunca kısaltan firmamız sizlere en kolay şekilde araç kiralayabilme imkanı sunuyor.  

Antalya da Araba Kiramanın En Kolay Yolu

Daha öncesinden araba kiralayanların tecrübe edindiği üzere rent a car firmaları sizlerden boş senet, kefil veya kredi kartı blokesi isterler. Antalya Rent a Car tüm bunları kaldırarak sizlere senetsiz, depozitosuz ve kefilsiz araba kiralıyor. Yapmanız gereken tek şey en az 2 yıl olmak kaydı ile ehliyetinizi bize getirmek ve dilediğiniz model kiralık arabanızı bizden kiralamak. Bu kadar kolay, bu kadar zahmetsiz.  

Antalya Rent a Car Antalya nın en Köklü Rent a Car Firması Olma Yolunda

Antalya Rent a Car geride bıraktığı 35 yılın tecrübesi ve sizlerin memnuniyeti ile yoluna devam ediyor. Güçlü filomuz ve deneyimli saha ekibimiz 7/24 sizlere hizmet veriyor. Bizleri bugünlere taşıyan en güçlü temel sizlerin memnuniyeti ve biz bunun bilincinde olarak rent a car taleplerinizi sizleri yormadan, sıkmadan en kolay şekilde sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yıl başlattığımız tek gün araba kiralamahizmeti ile Antalya da bir günlük kiralık araba ihtiyacı olan misafirlerimize hizmet verdik ve bu hizmetimiz sizler tarafından memnuniyetle karşılandı. Birçok rent a car firmasının en az 3 gün araba kiraladığı ve sadece bir gün ihtiyacı olanların bile mecburiyetten 3 gün araba kiralamak zorunda kaldığı dönemleri firmamız sayesinde geride bıraktık.   

Antalya Rent a Car ın Renkli Hizmetleri Saymakla Bitmiyor !

Kışın sizleri kiralık arabanızı teslim etmek için beklerken aracın kaloriferlerini açtık ve öyle bekledik. İstedik ki sizleri sadece biz  değil , kiralık arabalarımız da sıcak karşılasın. Yine yaz aylarında havalimanında saha ekibimiz sizlere araçlarınızı teslim etmek için beklerken araçların klimaları açık olarak bekliyorlar. Antalya Rent Car sizleri her zaman düşünüyor.

Antalya Rent a Car firmaları içerisinde bir ilk gerçekleştirdik ve öncesinde rezervasyon forumuna hangi tarzda müzik dinlediğini belirten misafirlerimize özel olarak müzik cd leri hazırladık ve kiralık arabanıza koyduk. İstedik ki yolculuğunuz esnasında cd çalarınız ve yolunuz her daim açık olsun. Bu hizmeti Antalya Rent a Car Firmaları içerisinde başka bir firmada bulmanız mümkün değil ! Antalya Rent a Car farklı taleplere farklı çözümler sunarak sizlerin isteklerini hep ön planda tutuyor. Sunduğu hizmetleri sizlere dayatmak yerine , sizlerin isteklerine göre hizmetler ve çözümler üretiyor. Bu mantıklar filomuza çok sayıda dizel - otomatik vites kiralık araç dahil ettik. Özellikle manuel vites araçların kullanmakta zorlanan bayan misafirlerimizin tercihi olan otomatik vites kiralık arabalarımıza bu yıl yenilerini ekledik.  Bununla beraber ehliyeti olmayan veya araba kullanmak istemeyen misafirlerimiz içinde şoförlü araba kiralama hizmetimizi devreye soktuk. Yabancı dil ve çevreyi iyi bilen deneyimli şoförlerimiz ile siz arka koltukta manzaranın tadını çıkarın, kiralık arabanız sizi istediğiniz adrese götürsün. Yaz aylarında tatil amaçlı Antalya ya gelen misafirlerimiz için isteğe bağlı olarak araç buzdolapları satın aldık. İstedik ki sıcak günlerde yolculuğunuz esnasında mini buzdolabınızdan soğuk içeceklerinizi yudumlayın, tatilin tadını daha keyifli çıkarın. Navigasyon hizmetimiz üzerine çok fazla yazmak istemiyoruz. Bu zaten alışılageelmiş bir hizmet ama elbette bizde mevcut. Antalya Rent a Car geride bıraktığı 35 yılın hakkını vermek için var gücüyle çalışıyor ve sizlerin menuniyeti sürdükçe nice 35 yıllar göreceğimizden eminiz. 

Haber Tarihi: 2017-02-24 20:53:37
Tıkla Ara!
Whatsapp Destek!
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.